"Birlikte Büyüyoruz..."

HAKKIMIZDA

2012 yılından bu yana 3 - 15 yaş arası çocuk ve gençlere, güvenilir bir ortamda Kış Spor Okulu ve Yaz Spor Okulu faaliyetleri sunan ÖzÜ Spor Okulları, bünyesinde bulunan Basketbol, Satranç, Tenis, ve Yüzme Okullarıyla çocuklara istedikleri dallarda sporu deneyimleme fırsatı sunuyor.

Vizyonumuz


ÖzÜ Spor Okulları vizyonu gereği, çeşitli branşlarda çocukları ve gençleri spora teşvik ederken; sağlıklı, eğitimli, ahlaklı, dinç, kendine güvenen ve yetebilen bireyler yetiştirmektir.

ÖzÜ Spor Okulları, spora elverişli bir eğitim ortamında, spor sayesinde gençlerimizin zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemektir. Her öğrencinin kendi yeteneklerine ve ilgisine göre branşlaşmaya teşvik edileceği ÖzÜ Spor Okulları’nda, spor kültürünü ve spor ahlakını genç yaşlarda kazandırıp, üniversite ortamında okul ve sporu beraber yürütme motivasyonunu aşılamayı amaçlamaktayız.

Hedeflerimiz

Spor sevgisini Türkiye coğrafyasındaki tüm illere yakın gelecekte yapmayı planladığı sportif etkinliklerle ulaştırmayı, bu etkinliklerle paralel oluşacak katma değerden daha çok spor gönüllüsünün pay almasını sağlamayı, Türk sporuna yeni sporcular, hakemler ve antrenörler yetiştirmeyi ve her sporun vazgeçilmezi olan seyirciyi de bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

ÖzÜ Spor Okullarının ana hedefi, yakın gelecekte deplasmanlı liglerde ve alt yapı liglerinde yer alan en az bir takım kurmaktır.

Okulda verilecek eğitim, spor hayatında olduğu kadar akademik alanda da başarıyı yakalamış sporcuların yetiştirilmesine yardımcı olacaktır.

Yüzme Okulu
Basketbol Okulu
Voleybol Okulu
Satranç Okulu
Cimnastik Okulu
Yüzme Okulu
Basketbol Okulu
Cimnastik Okulu
Yüzme Okulu
Satranç Okulu
 

+90 535 721 6559

Nişantepe Mahallesi, Orman Sk. 34794 Çekmeköy / İstanbul

©2017 by FSA Sportif Organizasyonlar